Najnovšie recenzie zo sekcie Záhradné stany a altány

Ekspand Nožnicový stan ŠTANDARD 3x4,5m ZELENÝ

Ekspand Nožnicový stan ŠTANDARD 3x4,5m ZELENÝ

Overený zákazník www.noznicovystan.sk Overený zákazník

Pridané: 6. mája 2018

Zakúpený v www.noznicovystan.sk

• Rychla a lahka manipulácia
  • Malo ukotvovacích kolíkov
  • Bočné steny bez okienok či zipsu

Happy Green Party 3 x 3 m White

Happy Green Party 3 x 3 m White

Pridané: 2. mája 2018

Zakúpený v MALL.SK

• Viem, čo sme očakávali za tú cenu.
  • Skladačka však nesedela a musela sa robiť úprava dĺžky trubiek, pretože plachta sa inak nedala natiahnuť - bola kratšia.

Rojaplast DU327

Rojaplast DU327

Pridané: 19. apríla 2018

Zakúpený v MALL.SK

• myslel som si žen bude pevnejší/udané rozmary nosníkov/

Za moc penez málo muziky

Expodom Rozkladací stan 3x6m Profi hliníkový hexagon Biela

Expodom Rozkladací stan 3x6m Profi hliníkový hexagon Biela

Overený zákazník Expodom.sk Overený zákazník

Pridané: 3. apríla 2018

Zakúpený v Expodom.sk

• masivny vyzera kvalitne aj ked trosku tazsi ale je to velky stan

Coleman Event Shelter Pro L

Priestrané a pevné

Rojaplast DU321

Rojaplast DU321

Pridané: 17. júla 2017

• neodteka voda zo strechy, stacilo 10 minut dazda a vaha vody zlomila konstrukciu strechy
  • reklamcia je nemozna, vyrobca dopredu napisal ze ju neuznava, altan je urceny vraj iba do slnecneho pocasia
  • stavba podla navodu je na 8h casu, navod je priserny
  • treba si dokupit poriadne kotviace koliky
  • konstrukcia je slaba, tyce z makkeho materialu, nasite suche zipsy sa odtrhli velmi rychlo a strecha sa zacala parat

Altan je nepouzitelny - Neodteka voda zo strechy, stacilo 10 minut dazda a vaha vody zlomila konstrukciu strechy (tyc). Reklamaciu neuznaju. Pri predaji to nepovedali, iba v "navode" je napisane ze 'Reklamcia sa nevztahuje na zlomenie tyciek". Vyrobca "doporucuje" pri silnejsom dazdi zlozit strechu dole - co je priserny alibizmus. Na zlozenie strechy potrebujete rebrik (je vo vyske 2,7m) a dost casu a na nahodenie strechy naspat treba 2och ludi, cca 3o minut casu a opat rebrik. Viete si predstavit to robit denne, vzdy ked pridete ze si chcete posediet v altanku si zavolajte niekho s kym pol hodinu budete nahadzovat strechu a potom ked pojdete prec to zase skladat? Je to doslova podvod - predavaju altanok do zahrady so strechou na ktoru samozrejme bude prsat, ale ktora nefunguje a namiesot odvodu vody sa tam tvoria jamy plne vody a ohnu resp zlomia strechu. Vyrobca presne vie ze maju konstrukcnu chybu a namiesto toho aby ju odstranili predavaju to dalej s tym ze reklamacie neuzanvaju, altan je urceny len do slnecneho pocasia!!

- Navod na postavenie je sialeny. Sklada sa to z vyse 300 komponentov, niektore boli nespravne alebo vobec oznacene, nakres ako to poskladat bol uplne nemozny, malicky, chybali v nom kroky. Trvalo to cca 8h cisteho casu a na niektore kroky sme museli byt dvaja a s rebrikom. Niekde sa montuju 3 rozne konzoly jednym srobom, staci milimeter do strany a uz to nezasrobujete. Podla navodu ho treba na zimu a pri silnejsom dazi ci vetre cely zlozit. To si ani neviem predstavit ze by som to mal este niekedy rozoberat a skladat naspat.

- Tycky su z velmi makkeho materialu, skrutky nesmiete zatahovat naplno, lebo sa tycky "zmacknu" !
- Dodane kotviace koliky su uplne tenucke a male - urcite by altan vo vetre neudrzali, museli sme dokupit poriadne 25cm stanove koliky(cca 15euro)
- Chceli sme reklamovat zlomenu tycku. Avsak museli by sme kompletne do posledneho srobku rozobrat cely altan a doniest na reklamaciu. Zabit dalsie dva dni zivota rozoberanim a naslednym opatovnim skladanim, ked vyrobca dopredu udava ze reklamaciu neuzna uz nemienim.
- strecha je uchytena o konstrukciu len zopar suchymi zipsami, par z nich sa po prvom dazdi odtrhlo a strecha sa zacala parat, zasitie je velmi slabe.
Celkovo to boli vyhodene peniaze. Uvazujeme co s tym budeme robit.

Pridané: 31. mája 2017

• jednoduché zloženie - skladali sme 2 ženy a bez problémov
  • altánok vyzerá ozaj veľmi pekne
  • moskitiery po stranách chválim maximálne strávili sme celý večer v altánku a konečne bez komárov
  • uchyty na streche sú dosť chabé a zle poriešené
  • informácia v popise pri produkte ,,Je rýchlou a ľahko prenosnou obranou pred vplyvmi počasia pre vašu oslavu,..aj keby v priebehu akcie začalo pršať, alebo sa objavil iný rozmer počasia, vaši hostia či priatelia budú pred týmito rozmarmi počasia chránení,," táto informácia je KLAMSTVO !!!!
  • v návode je zas uvedené , že altánok slúži iba na ochranu pred slnečným svitom
  • strecha pri menšom daždi začne pretekať , s väčším daždom zatial neviem ako to bude
  • doručenie - dalšie klamstvo ohladne slubovného termínu a je potrebne aby sa človek dovolával svojho tovaru

tovar zodpovedá cene, na horuce dni ako ukryt pred slnkom a teplé noci na posedenie s priatelmi posluži a aj ochráni pred komármi
so zatažujucimi kockami ho neodfúkne a je stabilný
v celku odporúčam , neprekvapilo ale ani nejak nesklamalo

Coleman Event Shelter Pro XL

Coleman Event Shelter Pro XL

Pridané: 12. septembra 2016

Bol ľahko zostaviteľný

V-Garden Mobilní párty stan GARDEN

V-Garden Mobilní párty stan GARDEN

Pridané: 20. mája 2016

Zakúpený v MALL.SK

• je super,ľahko sa postaví,ľahko sa zloží,je stabilný,dosť priestraný a nestojí celý majetok

Odporúčam všetkým na každú párty.

Pridané: 22. júla 2015

• vzhlad dobry
  • nepresne diery musite vrtat ,,,kriva konstrukcia,,,po dvoch dnoch hrdza...ROZMERY NEPASUJU POZOR ma iba 2,6 m

neodporucam

Pridané: 31. mája 2015

• nič. za tú cenu? slúžil iba jednu sezónu
  • po roku sa mi rozpadla vrchná krycia plachta., akokeby slnkom dozrrela potrhala sa

už by som,si ho nekúpila, nedostať nikde náhradnú. môžem vyhodiť

Overený zákazník levneELEKTRO.cz Overený zákazník

Pridané: 4. apríla 2015

Zakúpený v levneELEKTRO.cz

• Odolnosť voči vetru
  • Vnútorný podlahový priestor 257x257cm
  • Hrúbka stien profilov
  • Po daždi tvorba hrdze pod zvislými tyčkami zábradlia v rohoch zvarov.

Altánok ma zaujal svojim vzhľadom a cenou

Pridané: 24. júna 2014

Zakúpený v Adam Sport

• rýchla a intuitívna montáž a demontáž
  • pružiny náchylné na vytrhnutie

prístrešok splnil naše očakávania

Pridané: 20. júna 2014

Zakúpený v Adam Sport

som velmi spokojný s výrobkom

Overený zákazník FlyStork.sk Overený zákazník

Pridané: 5. augusta 2013

Zakúpený v FlyStork.sk

• ľahká manipulácia,
  • dobrý materiál,

chodíme do kempovať vždy som niečo podobné hľadala teraz to konečne mám, som spokojná

Pridané: 12. júla 2013

• stabilita
  • jednoducha montaz

Elegantny pristresok s velmi jednoduchou montazou. Je az neuveritelne stabilny i pri silnom vetre.
Jedina malickost - po dazdi v patkach ostava voda, treba ich pred zabalenim nechat vysusit.
Perfektny vyrobok - urcite odporucam.

Pridané: 30. júla 2012

Zakúpený v MALL.SK

• zlozeny aj rozlozeny - idealna velkost pre nasu rodinu na kempovanie
  • nie je 100% nepriepustny dazdu, co je aj jeho vyhoda, lebo tien robi dokonaly priedusny :)

Opdorucam pre kazdeho kto hlada ochranu pred slnkom, rosou a dazdom pri kempovani. Rychlo a lahko sa rozlozi aj zlozi a konstrukcia odolala bez naznaku zavahania aj celkom silnemu vetru co sme zazili. Plachta prepusti nejaku kvapku pri dazdi v miestach, kde je zosita nad konstrukciou. Nacvakavacie bocne steny vsak zachytia omnoha viac dazda ako 100% vodeodolny pristresok bez bocnych stien.
Aj vo vysokych teplotach (37) robil prijemny tien. Neocenitelne bolo posedenie v chladnejsi vecer po dazdi ked fukal studeny vietor a my sme mohli vdaka nacvakavacej stene sediet v zavetri. Jedna z najlepsich investicii co som spravil pre nas rodinny kemping.

Pridané: 30. júla 2012

(naposledy upravené 30. júla 2012)

• skladne a funkcne

k event shelteru urcite prikupte. ochrani pred dazdom z boku a ked neprsi, posedite si v prijemnom zavetri.

DOMO Garden 97402

csdsuhdsbvdsgsbcsjjcsbv

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Pridané: 28. marca 2011

Zakúpený v HEJ.sk

• tovar je deklarovaný a zobrazený ako stan,popritom je to len príslušenstvo k stanu

výraznejšií popis výrobku doporučujem

Zobrazujem 461 - 480 zo 480 recenzií 1...20 21 22 23 [ 24 ]